MÖBLER / Bord / Fällbord 5831525

nr 583 1525

Fällbord

Alrot 1880-tal, diameter: 77

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 18 maj 2009
kl 17:47:07